Як самостійно досягнути рівня В2 з італійської? Список найкорисніших статей для тих, хто продовжує

Головна/Uncategorized/Як самостійно досягнути рівня В2 з італійської? Список найкорисніших статей для тих, хто продовжує

Привіт! Ваші успіхи під час тесту вражають! Зараз лише один рівень відділяє вас від досконалого володіння італійською граматикою. З готовністю допоможу вам розпланувати своє навчання, аби зовсім скоро здобути рівень В2.
Готові до серйозного ривку вперед? 🙂

Для початку, що ж таке рівень В2?

B2 – Livello intermedio superiore (Вищий середній рівень) – це рівень володіння італійською мовою, який підтверджує сприйняття та відтворення складніших текстів, поглиблене розуміння художньої літератури, володіння спеціалізованою лексикою, яка збігається зі спеціальністю людини, вільне спілкування з носіями мови на теми, що є найбільш актуальними для обох співрозмовників.
Знання мови на рівні В2 дають можливість вступити до італійського університету безкоштовно (з ймовірністю отримувати стипендію). Також це достатній рівень, аби отримати хорошу роботу тут. Почуватися максимально комфортно серед італійців. Говорити легко гарними складними конструкціями. Смакувати мовою, одним словом! 🙂

Граматичні аспекти рівня В2

– Минулий історичний час Passato remoto
– Передминулий історичний час Trapassato remoto
– 4 часи способу невпевненості Congiuntivo
– 3 рівні гіпотетичного періоду Periodo ipotetico
Герундій в теперішньому та минулому часах
– Всі можливі способи вживання прийменників

Словниковий запас

– Вживання різноманітних прислів’їв та сталих виразів
* 50 сталих виразів, які розфарбують вашу італійську – знаходяться тут

– Абстрактні поняття
– Слова в переносному значенні
– Термінологія
– Ділове мовлення

Зараз ви маєте перед собою детальний список граматичних і словникових тем. Вірю, що з ним навчальний процес стане значно логічним і простішим. Тепер це не суцільні запитання, на зразок, “Що мені треба вивчити?”, “Яка послідовність моїх дій?”, “Скільки потрібно часу, щоб отримати В2?”.

Тепер це чітко сформовані та структуровані задачі, які приведуть вас до бажаного результату. Сподіваюся, ви скористуєтесь цим планом й зовсім скоро здобудете високий рівень В2.

Щиро бажаю успіхів! 🙂

By | 2017-09-11T20:10:37+00:00 Вересень 11th, 2017|Uncategorized|0 Коментарі

Залишити коментар