Як самостійно досягнути рівня В1 з італійської? Список найкорисніших статей для тих, хто продовжує

Головна/Uncategorized/Як самостійно досягнути рівня В1 з італійської? Список найкорисніших статей для тих, хто продовжує

Привіт! 🙂 Рада вашим успіхам під час тесту! А ще тому, що ви не плануєте зупинятися на досягнутому і хочете здобути наступний “пороговий” рівень В1 вже найближчим часом. Готова допомогти вам в цьому.
А ви, готові до широкого кроку вперед? 🙂

Для початку, що ж таке рівень В1?

B1 – Livello intermedio o “di soglia” (Середній “пороговий” рівень) – це рівень володіння іноземною мовою, який підтверджує повне сприйняття та опанування всіх найчастіших життєвих ситуацій; великий словниковий запас, який дає змогу спілкуватися на загальні та спеціалізовані, які входять до переліку вподобань людини, теми.
Знання мови на рівні В1 дають можливість знайти кращу, більш оплачувану роботу в Італії (подобається варіант з туризмом чи ресторанним бізнесом?). Ви з легкістю комунікуватимете з італійськими установами, щоб отримати, наприклад, реєстраційний код/codice fiscale чи дозвіл на перебування в країні/permesso di soggiorno. Ви без чужої допомоги сплачуватиме комунальні послуги. Вам не потрібен буде гід, щоб спланувати свою подорож Італією. Тепер ви зможете стати ним!
І головне – ви краще розумітимете культуру і менталітет італійців. Сама країна стає для вас більш знайомою, можливо навіть більш рідною.

Граматичні аспекти рівня В1

Позаминулий час Trapassato prossimo

Вживання займенників із наказовим способомурок 54
Комбіновані займенники – glielo, gliela, gliene

Часточка ne – урок тут
Часточка ci
* 1 частина про часточку сі
* 2 частина про часточку

Новий спосіб застосування інфінітиву – урок тут

Складний майбутній час Futuro Anteriore

Простиий умовний спосіб Condizionale semplice
Складний умовний спосіб Condizionale composto
Умовний період Periodo ipotetico

Спосіб невпевненості Congiuntivo – урок тут

Зменшувальні суфікси – урок тут
Герундій. Минулий час – урок тут

Словниковий запас

Лексика на такі теми:
– телебачення,
– мистецтво,
– банківська система,
– документознавство,
– подорожі,
– світ роботи і професії,
– спорт
– пошук та оренда житла.

Зараз перед вами детальний список граматичних і словникових тем. Вірю, що коли ми маємо перед собою все те, що слід знати, аби поборотися за В1, навчальний процес стає максимально логічним і простим. Тепер це не суцільні запитання, на кшталт, “Що мені треба вивчити?”, “Яка послідовність моїх дій?”, “Скільки потрібно часу, щоб отримати В1?”.

Тепер це чітко сформовані та структуровані задачі, які приведуть вас до результату. Сподіваюся, ви скористуєтесь цим планом, нашими навчальними матеріалами й зовсім скоро здобудете серйозний рівень В1.

Щиро бажаю успіхів! 🙂

By | 2017-09-11T19:37:20+00:00 Вересень 11th, 2017|Uncategorized|3 коментарів

3 Коментарі

 1. Галина Вересень 15, 2017 у 22:25- Відповідь

  Дякую Вам щиро, що відгукнулися, що намагаєтесь допомогти оволодіти мовою.Я хочу знати італійську краще, тому використовую всі можливості для вивчення.Хочу сказати, що мені ця мова дається нелегко, особливо розмова…

  • Ольга Листопад 21, 2017 у 00:30- Відповідь

   Дякую, Галино, за Ваші теплі слова!:) Рада допомогти. Сподіваюся, що дуже скоро досягнете бажаного рівня!:)

 2. Олена Листопад 19, 2017 у 09:47- Відповідь

  Дуже дякую Вам за змогу зрозуміти, на якому рівні я знаходжуся зараз. Мене це дуже надихнуло рухатися далі, я маю на увазі навчатися. Насправді, я важко запам’ятовую нове, але маю велике бажання, тому із задоволенням використовую ті можливості, які Ви мені надаєте. Насправді, Ви робите величезну роботу, підштовхує те мене до нових знань, відкривається мені нові горизонти. Щиро Вам вдячна за це)))) бажаю Вам успіхів)))

Залишити коментар