Як і де відсвяткувати Новий 2017 рік в Італії? Підбірка найкращих привітань італійською мовою

Головна/Блог/Як і де відсвяткувати Новий 2017 рік в Італії? Підбірка найкращих привітань італійською мовою

Ви ще не визначилися з привітальними словами для ваших італійських друзів чи рідних? Хотіли б дізнатися про найцікавіші варіанти, де і як зустріти новенький 2017-тий в Італії? Тоді ви прийшли за адресою, тому що я приготувала для вас щось по-новорічному особливе. 🙂

Традиції святкування Нового року в Італії

http://primalezione.com/yak-i-de-vidsvyatkuvati-noviy-2017-rik-v-italiyi-pidbirka-naykrashhih-privitan-italiyskoyu-movoyu/

Передноворічна вечеря (cenone di Capodanno)

Ви напевно вже не раз чули, зокрема і від мене, вираз: “Natale con i tuoi, Pasqua con chi vuoi”. (Різдво з рідними, Великдень з друзями). Так от. Існує інший варіант цього виразу, де замість слова Pasqua вживають Capodanno, Новий рік, вказуючи на те, що початок нового роду – це більш “публічне” свято. Дуже часто воно відзначається під гучну музику концертів на головних площах, під кольорові спалахи феєрверків та дзвін келихів з Просекко або іншим ігристим вином.
Перед тим, як відправитися зустрічати Новий рік на головній площі міста вся родина, запрошені друзі збираються за одним столом, щоб розпочати cenone di Capodanno або передноворічну вечерю.
На відміну від передріздвяної вечері, на яку готується переважно/виключно риба, стіл напередодні Нового року просідає від великої кількості багатих м’ясних страв. Зазвичай це дзампоне (традиційна страва з Модени, ззовні має форму свинячої ноги, всередині фарш зі спеціями), котекіно (ковбаса зі свинини із спеціями). Разом із стравами зі свинини (які точно не назвеш легкими для шлунку 🙂 ) на стіл подається сочевиця. Ці два продукти символізують фінансовий добробут та удачу на наступний рік. Принаймні так говорять італійці.
В момент, коли до Нового року залишається менше, ніж 10 секунд деякі італійці тримають в руці, окрім келиха із шампанським, 3 монетки, які теж можуть стати талісманом фінансової удачі у новому році. Дорахувавши до нуля, розпочинається святковий феєрверк і лунає спільне “ааааах”. 🙂
Ще 2 традиції, які втрачають свою популярність, але, тим не менш, ще живуть в Італії. Перша – це одягати білизну червоного кольору в ніч з 31 грудня на 1 січня на удачу (хоча сумніваюсь, що фортуна буде розглядати так детально, щоб обрати улюбленця на наступні 365 днів). Друга, не менш екстравагантна: передбачає викидання старих речей та одягу з вікна в ніч з 31 грудня на 1 січня для того, щоб нічого “старого” чи “з поганою енергетикою” не перейшло в новий рік. Друзі, хтось з вас бачив вживу цей ритуал? Тоді поділіться вашими враженнями. Дуже цікаво! 🙂

Цікаві ідеї для святкування Нового року

http://primalezione.com/yak-i-de-vidsvyatkuvati-noviy-2017-rik-v-italiyi-pidbirka-naykrashhih-privitan-italiyskoyu-movoyu/

Набережна Рапалло

Як раніше я говорила, новорічні концерти на головних площах міст – це найпопулярніша розвага. Якщо вона до вподоби і вам – тоді беріть на озброєння повний список концертів на площах на цей рік.
Окрім цього, хочу з вами поділитися ще декількома цікавими ідеями. Сподіваюся, вони припадуть вам до душі.
В лігурійському місті Рапалло, наприклад, оживає новорічна казка зі справжнім Дідом Морозом, який до 8 січня житиме тут в античному Замку на морі (Castello sul Mare). Святкування Нового року проходитиме вздовж набережної із гучною музикою та всіма новорічними декораціями і освітленням.
Якщо вам подобається ідея зустріти Новий, 2017 рік під музичний ритм в три чверті – тоді Удіне чекає на вас. Тут 31 грудня о 18:00 за італійським часом в Новому театрі ім. Джованні да Удіне (Teatro Nuovo Giovanni da Udine) розпочнеться бал, на якому головним стане австрійський композитор Йоганн Штраус і його величні вальси. Виконувати його твори будуть музиканти Оркестру Будапештського театру оперети. Також пізніше, з 22:30 в Удіне очікується великий новорічний концерт на площі 1 травня (Piazza 1 Maggio) з феєрверком.
Не менш атмосферним буде святкування Нового року в Театрі ім. Ораціо Боббіо в Трієсті. Тут 31 грудня о 21:15 відбудеться театральна вистава-мюзикл “Applausi al 2017” (Оплески 2017-тому). Опівночі глядачі разом із акторами піднімуть келих ігристого вина, щоб привітати один одного із Новим роком. Також тут відбудеться частування панеттоне, кростолі (хрустка випічка посипана цукровою пудрою), фріттоле (маленькі солодкі кульки із заварним кремом). Вхід коштує 50 євро.
В середньовічному замку Форментіні (регіон Фріулі-Венеція-Джулія) пройде під стать будівлі гучне середньовічне святкування Нового року разом з музикантами, блазнями та іншими розвагами тієї епохи.
В Болоньї на головній П’яцці Маджоре відбудеться живий концерт. Крім того, о 22:30 тут розпалять величезне вогнище, Falò del vecchione, яке символізуватиме кінець старого і початок нового року.

Привітання з Новим роком італійською мовою

http://primalezione.com/yak-i-de-vidsvyatkuvati-noviy-2017-rik-v-italiyi-pidbirka-naykrashhih-privitan-italiyskoyu-movoyu/

Felice Anno Nuovo e…!:)
(привітання з Новим роком)

І наостанок привітання. Їх є дуже велика кількість: в залежності від того, кому адресовані слова, їх довжина та характер (серйозність, супер-милість чи жартівливість). Спробувала віднайти золоту серединку:
• Felice Anno Nuovo! – Щасливого Нового року!

• Che l’Anno nuovo sia speciale, sorprendente e felice! – Нехай Новий рік буде особливим, дивовижним та щасливим!

• A Capodanno tutto è magico, un’enorme festa ti aspetta, per salutare l’anno passato e festeggiare quello appena arrivato. Ti auguro di trascorrere un felice e Buon 2017. – На Новий рік все оповите магією, на тебе чекає величезне свято проводжання минулого і зустріч року, який щойно настав. Я бажаю тобі щасливого та хорошого Нового 2017 року.

• Un nuovo anno è come un libro bianco: la penna è nelle tue mani. E’ l’occasione giusta per scrivere una nuova storia ricca di soddisfazioni ed opportunità. Ti auguro di coglierle al volo. Tanti auguri di buon 2017. – Новий рік, як чиста книга: ручка в твоїх руках. Настав підходящий час написати нову історію, сповнену задоволень та можливостей. Я бажаю ловити їх нальоту. Багато вітань з Новим 2017 роком.

• Auguro un felice anno nuovo a te e a tutta la tua famiglia, che sia pieno d’Amore e di Pace. – Бажаю щасливого Нового року тобі та всій твоїй родині. Нехай він буде сповнений любові та миру.

• Auguro un Capodanno 2017 strepitoso e che allo scoccare della mezzanotte tutti i tuoi sogni possano realizzarsi! Buon Anno e Felice 2017. – Бажаю тоді шумного Нового року і нехай в момент настання півночі всі твої мрії збудуться! Хорошого і щасливого Нового 2017 року.

• Cin cin al 2017: che possa essere un nuovo anno memorabile. – За 2017 рік: нехай він стане ще одним роком, який запам’ятається.

• Che l’anno 2017 possa riempire la tua vita con felicità, gioia, prosperità e che possa realizzare tutti i tuoi sogni. – Нехай 2017 рік наповнить твоє життя щастям, радістю, міцним здоров’ям та здійснить всі твої бажання.

• Un nuovo Anno sta per arrivare: sii felice, non sprecare nessun momento, è prezioso. Festeggia con chi ami il Capodanno 2017 e preparati a vivere un anno SUPER! I migliori Auguri di Felice 2017! – Новий рік вже на порозі: будь щасливим(ою), не марнуй жодного моменту, він цінний. Зустрінь 2017 в колі людей, яких любиш та готуйся прожити новий СУПЕР-рік! Найкращі побажання та щасливого 2017 року!

• Auguro un 2017 ricco di matematica: addizionando la gioia, sottraendo il dolore, moltiplicando la felicità e dividendo l’amore con le persone più care. – Бажаю багато математики в 2017 році, додаючи радість, віднімаючи біль, множачи щастя та ділячи любов з найдорожчими людьми.

В свою чергу хочу також від щирого серця привітати кожного з вас з Новим роком, який вже тупотить на порозі наших домівок. Побажати, щоб він був щасливішим за попередній, сповненим радості, миру та нових вражаючих успіхів.
Щаслива провести цей 2016 рік з вами! І хочу процитувати Віктора Гуго: “Зустріньмо разом цей Новий рік, який робить старшою нашу дружбу, але залишає такими ж молодими наші серця.”

Міцно обіймаю! 🙂

By | 2016-12-29T19:55:34+00:00 Грудень 29th, 2016|Блог|0 Коментарі

Залишити коментар