ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

 

 

 

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була за можливості максимально приємною та корисною, і Ви абсолютно спокійно застосовували широкий спектр інформації, інструментів та можливостей, що пропонує Інтернет.

 

Особиста інформація членів, зібрана при реєстрації (або у будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів та Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак, ми можемо частково розкривати особисту інформацію у особливих випадках.

 

Які данні збираються на сайті

 

За добровільної реєстрації на отримання розсилки "500 італійських слів" Ви надсилаєте своє ім'я та E-mail через форму реєстрації.

 

З якою метою збираються ці данні

 

Ім'я використовується для звертання особисто до Вас, а Ваш e-mail для надсилання листів розсилок, новин курсу, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

 

Ваші ім'я та e-mail не передаються третій особам, ні за яких умов, крім випадків, пов'язаних із виконанням вимог законодавства. Ваше ім'я та e-mail на захищених серверах justclick.ru та використовуються у відповідності до його політики конфіденційності.

 

Ви можете відмовитись від отримання листів та видалити із бази данних свої контактні данні у будь-який момент, клікнувши на рядок для відписки, що є присутній у кожному листі.

 

Як ці данні використовуються

 

На сайті www.primalezione.com використовуються кукі (Cookies) та данні про відвідувачів сервіса Google Analytics.

 

За допомогою цих данних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті із метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

 

Ви можете у будь-який момент змінити налаштування свого браузера таким чином, щоб браузер блокував усі файли cookie або повідомляв про відправлення цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

 

Як ці данні захищаються

 

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні міри безпеки. Наша компанія дотримується різноманітних міжнародних стандартів контролю, направлених на операції з особистою інформацією, що включають певні міри контроля із захисту інформації, зібранної в Інтернет.

 

Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці міри контрою, вони ознайомленні із нашим Повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

 

Тим не менш, не дивлячись на те, що ми прагнемо оберігати Вашу особисту інформацію, Ви також повинні прийняти міри, щоб захистити її.

 

Ми настійливо рекомендуємо Вам приймати усі можливі міри обачності під час перебування в Інтернет. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають міри із захисту від втрати, несанкціонованого використання та змінення інформації, котру ми контролюємо. Не дивлячись на те, що ми робимо усе можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші міри безпеки запобігнуть незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

 

У випадку зміни данної політики конфіденційності Ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати оповіщення на свій e-mail.

 

Щоб зв'язатися з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail: obuldina@gmail.com