10 речей, в чому італійці справжні профі. Досліджують американці

Головна/Блог/10 речей, в чому італійці справжні профі. Досліджують американці

Не так давно на сайті американського каналу CNN з’явилася цікава стаття. В ній журналісти розповіли про свої дослідження. А темою дослідження стала Італія і 10 речей, якими вона може пишатися. Ну майже. 🙂
http://primalezione.com/10-rechey-v-chomu-italiytsi-spravzhni-profi-doslidzhuyut-amerikantsi/

1. Нація підлабузників

Згідно першого пункту підлабузництво або лестощі – це найулюбленіший спосіб італійців задобрити сторонню людину, розташувати її до себе та отримати, в кінці кінців, від цього користь. На підтвердження своїх слів американці цитують міланського журналіста і політика Луїджі Барзіні, який в кінці минулого століття став автором бестселера “Gli italiani” (“Італійці”). В книжці він говорить, що італійці дійсно люблять лестити, щоб отримати певну користь. Але також підлабузництво – це спосіб захистити себе від гніву чи ворожості сильніших фізично чи морально людей.

2. Одна країна і 380 термальних джерел

Італія – це справжнє “джерело” здоров’я, адже тут є велика кількість озер, моря, гори, густі ліси. А також тут 380! термальних джерел. Серед найкращих термальних зон названо острів вулканічного походження Іскія, містечко Борміо, що лежить у підніжжі Альп, озеро Гарда.
Доступ до лікувальних гарячих джерел може бути як безкоштовним, так і платним. В Тоскані, наприклад, найкращими безкоштовними комплексами є Bagno Vignoni, Bagni di San Filippo, Petriolo (найближчий до Флоренції) і Saturnia (вважається “найстаршим» термальним центром, який був популярним ще за часів етрусків).

3. Любителі гострих словечок

Італійці не лише вміють робити гарні, іноді навіть занадто поетичні компліменти. Вони також майстри нецензурної лексики, яку вживають занадто часто. Її можна почути в розмовах між друзями, під час теле- і радіопередач, у фільмах, знайти в сучасній літературі.

4. Безмежні пляжі

http://primalezione.com/10-rechey-v-chomu-italiytsi-spravzhni-profi-doslidzhuyut-amerikantsi/

Лазурові пляжі Сицилії

Італія – це країна-півострів із найбільшою кількістю пляжів в Європі, 248! з яких отримали блакитний прапор FEE – нагороду, яка підтверджує чистоту вод та піску на території. Крім того, як показали результати досліджень, вода тут нагрівається дуже швидко: влітку температура може досягати позначки 30 градусів, в той час як в Португалії чи Франції термометр показуватиме 20 градусів.

5. Італійський уряд змінюється, але стабільно

В період з 1945 року і по сьогоднішній день Італія змінила 62! уряди і 38! прем’єр-міністрів. Лише одному уряду вдалося пропрацювати ціле скликання в 5 років. Решта ж трималися на своїх посадах не більше 12 місяців.

6. Вулкани

Залишаємо політику. Переходимо знову до дивовижної природи Італії. 6 пунктом в рейтингу американців стали вулкани. Етна, зокрема, вважається другим найактивнішим вулканом у світі. Також не можу не згадати про Везувій, вулкан, який видніється майже на всіх панорамних фото Неаполю. І досі існує загроза того, що велетень, який 79 року всього за декілька днів поховав під своїм попелом Помпеї, одне з найбагатших міст того часу, прокинеться знову. Науковці намагаються контролювати цей процес за допомогою сучасного обладнання, аби попередити можливе пробудження Везувію.

7. Десерти

Нарешті. Для мене особисто вони в трійці лідерів. Італійське джелато, тирамісу, панакота, канолі, біскотті, неаполітанська випічка, зепполе (італійські пончики), торроне… Цей список можна продовжувати безкінечно. Принаймні, він точно буде довшим за список урядів, які були при владі. А це вже непогано. 🙂

8. Італія – країна підземелля

http://primalezione.com/10-rechey-v-chomu-italiytsi-spravzhni-profi-doslidzhuyut-amerikantsi/

Зелений грот (Grotta verde), місто Маріна-ді-Андрано

В Італії є більше 35 000 печер, ущелин і гротів. Гігантський грот (Grotta Gigante), наприклад, вважається найбільшим у світі. Він знаходиться неподалік міста Згоніко, в 12 км від Трієста. Також популярними серед туристів є Блакитний грот (Grotta Azzurra) на Капрі і Грот вітрів (Grotta del Vento), який знаходиться в Апуанських Альпах.

9. Тут створено машину мрії

Італія – це країна-засновиця моди. Моди, яка не лише стосується fashion-індустрії, але й виробництва спорткарів. Тут задавалися і задаються тренди на швидкісні автомобілі, які не лише розганяються до 100 км/год всього за декілька секунд, а й нагадують про своє італійське походження кожним вигином, підібраним кольором і матеріалами. Феррарі, Ламборгіні, Мазераті – це не лише марки автомобілів. Це, в першу чергу, прізвища італійців, чий внесок назавжди залишиться в історії людства.

10. Морський транспорт

Десятий, останній пункт про Італію пов’язаний із круїзними лайнерами, які регулярно курсують вздовж італійської берегової лінії, через що залишаються дуже прибутковими. Не дивлячись на те, що величина італійських суден не найбільша в Європі, туристи із задоволенням обирають екскурсії на воді, аби полюбуватися італійською природою та архітектурою, вигляд на які відкриється на фоні синьо-блакитної панорами.

Якщо вам сподобалась ця інформація – діліться нею з вашими рідними та друзями. Це зробити дуже просто. Достатньо натиснути на поле “поділитися” у соціальних мережах ВКонтакті чи Фейсбук, щоб вже за мить лінк на статтю з відео з’явився на вашій сторінці.

Нехай Італія відкривається для вас лише із гарного боку! 🙂

By | 2016-10-30T13:48:27+00:00 Жовтень 31st, 2016|Блог|0 Коментарі

Залишити коментар