10 безкоштовних ресурсів, які допоможуть практикувати іноземну мову з носієм, не виходячи з дому

Головна/Уроки/10 безкоштовних ресурсів, які допоможуть практикувати іноземну мову з носієм, не виходячи з дому

Гарна новина! Тепер ви зможете знайти свого персонального носія мови (можливо і не одного), з яким матимете можливість безкоштовно попрактикуватися в спілкуванні та який допоможе зрозуміти найменші тонкощі мови, яку вивчаєте. Наприклад, діалектизми, сленг, “локальні” слова. Що для цього потрібно? Всього 3 речі. Перша: доступ до Інтернету. Друга: комп’ютер або телефон. Третя: реєстрація на одному з цих 10 сайтів.

1. Conversation Exchange

Ця онлайн-платформа допомагає знаходити носіїв мови (тут можна практикувати італійську, англійську, іспанську, німецьку, арабську та японську), які територіально знаходяться поблизу вас. Таким чином, поспілкувавшись деякий час онлайн, цей сайт дає також змогу зустрітися вживу із носієм мови. Але, якщо вам цікава лише онлайн-практика, прогорніть головну сторінку Conversation Exchange трішки нижче. Там ви побачите дві додаткові опції: чат-листування та відео-спілкування. Натискайте на варіант, який найбільше вам підходить і ви знайдете своїх однодумців.

2. We speak

Інший безкоштовний ресурс, який стирає кордони між людьми, які вивчають іноземні мови. Трішки інформації про нього: учасники мовної спільноти походять з більше 233 країн світу та розмовляють близько 260 мовами. Отже, є дуже великий шанс, що ви знайдете людину, яка допоможе вам в мовній практиці. Звичайно, якщо ви не планує вивчати, наприклад, таюку, мову корінних колумбійців, на’ві, штучну мову, вигадану для фільму “Аватар” чи, скажімо, рачасап, мову, якою звертаються виключно до таїландського короля. З таким екзотичним вибором буде трішки складніше.

3. How do you do?

Цей онлайн-ресурс сподобається всім тим, хто цінує гарне оформлення. Під час реєстрації на сайті ви можете додати інформацію про себе, фотографію, країну народження та мови, які плануєте практикувати, вказуючи приблизний рівень їх володінням (від початківця до носія). Після введення своїх даних ви побачите список інших учасників спільноти та коротку інформацію про них. Для спілкування з людиною клікніть на її профіль, після чого відкриється додаткове віконце для чату, для надсилання аудіо-звернень та відео-розмов.

4. Hello talk

Інтерфейс цієї платформи відразу вам здасться знайомим. Буде відчуття, що ви вже десь його бачили. Хвилиночку… Так, це ж Фейсбук. Біло-синє оформлення робить цей сайт схожим на найбільшу в світі соціальну мережу. Де, до речі, теж можна покращувати свою італійську мову. Цікаві навчальні сторінки ви знайдете тут.
Що пропонує Hello talk своєму потенційному користувачеві? Дві можливості використання – на телефоні (у формі додатку) та на комп’ютері. Окрім самого спілкування з людьми з різних куточків світу, Hello talk має багато інших цікавих штук, наприклад, відео-розмови, граматичні виправлення (ваш співрозмовник зможе відредагувати ваше повідомлення) та сховище ваших даних (слова, цілі речення, аудіофайли, граматичні виправлення, корисні картинки з лексикою).

5. Babel village

Ціле “поселення” бажаючих практикувати іноземні мови. Babel village дає 2 можливості використовувати його з користю. Перша називається Language Exchange або “мовний обмін”, де ви спілкуєтесь виключно з носіями мови, яку вивчаєте. В свою чергу носій мови, скажімо, італійської, хоче вивчати вашу рідну мову і в такому випадку ви зможете йому допомогти. Одним словом, така співпраця буде корисна для вас обох.
Друга можливість називається Language Practice (практика мови). В цій секції ви знайдете людей, вже не носіїв, які вивчають ту ж іноземну мову. Тут ви зустрінете своїх однодумців, зможете навчатися разом, пояснювати один одному певні складніші моменти, ділитися своїм досвідом. Можливо ви навіть обміняєтесь якимись новими корисними способами запам’ятовування граматики чи слів.

6. Interpals

Це сучасна версія листування, яка немає кордонів. Тут ви зможете зустріти друзів з різних куточків світу, розповідати один одному про свої культури, традиції. Серед найпопулярніших тем можу також згадати національну кухню. В Interpals люблять розповідати про свої національні страви. Сайт хороший, але раджу відразу його профільтрувати (нашій прекрасній половині спільноти), аби не отримувати занадто багато компліментів. 🙂 Для цього ви можете зайти на розділ налаштувань (Settings), потім в приватність (Privacy) і заблокувати країни, з користувачами яких ви не хочете спілкуватися.

7. Italki

Цей сайт колись відкрив для мене один британець, викладач англійської мови та спендапер, чиї навчально-розважальні відео і подкасти я регулярно моніторю. Italki – це ресурс, який допомагає знаходити через Інтернет викладачів-носіїв, а також спілкуватися на тему іноземних мов на спеціальних форумах. Ця навчальна платформа працює на базі 5 мов: англійської, іспанської, китайської, французької та японської. Українською чи російською, на жаль, її не переклали. Але що є великим плюсом цієї платформи – це компетентність її користувачів. Тому що зазвичай на запитання, що стосуються мови, дають відповіді викладачі зі стажем та досвідом.

8. Tandem

Це додаток, який можна завантажити на телефон, що працює як на Android, так і на iOS. Схожий за функціональністю на Hello talk (четвертий в сьогоднішньому чарті). Дає можливість виправляти граматичні, синтаксичні або лексичні помилки у повідомленнях, обмінюватися аудіо-звертаннями та спілкуватися у відео-чаті. Люди тут дуже привітні та націлені на те, аби допомагати один одному у вивченні іноземних мов. Заміж тут не кличуть. Дуже шкода. 🙂

9. Lang-8

Цей сайт допомагає своїм користувачам (із 190 країн світу) покращувати свої навички письма. Працює ця мультинаціональна платформа наступним чином: ви реєструєтесь, вказуєте мови, які вивчаєте, пишете коротенькі тексти, історії, розповіді про себе (що забажаєте), а носії мови перевіряють написане та коментують можливі помилки. Тут ви також зможете допомогти іноземцям з вивченням вашої рідної мови. Словом, Lang-8 діє на основі “письмового мовного обміну”.

10. Go speaky

І останній на сьогодні ресурс, який допоможе знайти друзів по всьому світу, які теж живуть з любов’ю до іноземних мов. Реєстрація займає лічені хвилини, особливо якщо ви клікнете на синхронізацію з вашим акаунтом в Google чи на Facebook. Після того, як ви оберете мову вивчення, сайт відразу запропонує вам список учасників спільноти, які теж її вивчають та є зараз онлайн. Віконце для чату дуже схоже на те, що є на Фейсбуці, теж в правому нижньому кутку.

Сподіваюся, що тепер, озброївшись цими 10 ресурсами, ви знайдете свій улюблений, де зможете ще частіше практикуватися в іноземній мові, зустрінете гарних людей, з якими навчання буде ще цікавішим та результативнішим.

Поширюйте цю статтю серед ваших друзів через соціальні мережі ВКонтакті чи Фейсбук та спілкуєтеся із задоволенням! 🙂

By | 2016-10-05T23:16:10+00:00 Жовтень 6th, 2016|Уроки|0 Коментарі

Залишити коментар