Урок 15. Як навчитись вимовляти та читати слова італійською?

Головна/Уроки/Уроки для початківців/Урок 15. Як навчитись вимовляти та читати слова італійською?

Тут є два методи: перший вивчити вимову. В інтернеті є купа сайтів, що допоможуть вам це зробити. Та навіть на цьому ресурсі – першим уроком правила читання.

Далі треба взяти книжку та вправлятись у читанні. Виправляти себе, коли зустрічаєте незрозумілі моменти, зупинятись, звірятись із правилами. Такий метод надійний, якщо ви добре організовані. І він підійде вам, наприклад, якщо ви живете в Італії і можете почитати комусь у голос. А цей хтось вас виправить.

Інший метод для лінивих. Але він не стає від цього менш дієвим. Полягає у тому, щоб знайти пісню італійською, що вам подобається та текст до неї. Роздрукувати, виписати собі, або просто зберегти цей текст на вашому смартфоні. І співати його разом із виконавцем, підглядаючи. От саме для цього у наших групах Вконтакті та у Фейсбуці ви часто можете побачити відео-кліпи із текстом.

Слухайте пісню до того часу, поки більш-менш не запам”ятаєте слова та їх написання. Далі переходьте до іншої пісні. Список моїх найулюбленіших ви можете знайти тут. Це так, щоб не набридало слухати постійно одне і те саме.

Найцікавіше те, що ці два методи взаємодоповнюють один одний. Тобто краще займатись і так, і так. Тоді не пройде декількох днів, як ви правильно зачитаєте італійською. Та що там зачитаєте! Ви зможете говорити!

Щоб бути в курсі всіх подій – підписуйтесь на нашу сторінку у ФейсбукВконтактіГугл+  та канал на YouTube. Тоді ви отримуватимете свіжі новини ще гарячими.

 

 

By | 2015-01-21T16:14:46+00:00 Січень 21st, 2015|Уроки для початківців|0 Коментарі

Залишити коментар